מלא פרטים ומצא רכב

 

החזרת הרכב לאותו המקום

מצא רכב

סניפי אוטו שי בהשכרת רכב באיטליה והסביבה

איטליה או הרפובליקה האיטלקית נמצאת בדרום אירופה וגובלת בצרפת, שוויץ, אוסטריה וסלובניה. השכרת רכב באיטליה היא הפתרון הטוב והזול ביותר לחוות את מגוון האתרים, הנופים והתרבות שיש למדינה זו להציע. איטליה היא אחד היעדים הפופולאריים ביותר להשכרת רכב עקב מגוון החופשות שהיא מציעה ומזג אוויר הנוח בה במהלך השנה. הצי של חברות ההשכרה באיטליה רחב ומגוון החל מרכבי מיני לרכבי סטיישן משפחתיים עד למיניוואנים מרווחים. הרבה מצי הרכבים הוא עם מנועי דיזל ואם תחפצו ניתן לבקש עדיפות לדיזל בעת ביצוע ההזמנה מול אוטו שי.

אוטו שי פועלת באיטליה באמצעות חברות השכרת רכבים באיטליה גדולות ביניהן: אוויס, באדג׳יט, הרץ, אנטרפרייז, אלאמו, נאשיונל, דולר, טריפטי, סיקסט, יורופקאר, מג’יורה, קאדדי, גולדקאר, גרין מושיון, אוקיי מוביליטי, דריבליה, נולג’יארה, סיצילי ביי קאר, סקיי לימיט,  אוטו ויה, אקו ויה, סנטאורו, לוקאוטו, איטלי קאר רנט, טרגט רנט ).

בזכות מגוון חברות השכרת רכבים באיטליה שאנו עובדים איתן תוכל להנות מפריסה גדולה של תחנות באיטליה, מגוון קבוצות השכרת רכב, זמינות גבוהה במיוחד של מיניוואנים, סטיישנים, ורכבים אוטומטיים.

לקבלת הצעת מחיר ו-או ביצוע הזמנה מלאו את הטופס בחלקו העליון של האתר.

הזמן עכשיו

 

  • נהיגה: בצד ימין של הכביש עם עקיפה מצד שמאל (כמו בישראל(
  • רשיון: רישיון נהיגה ישראלי (פלסטיק) תקף בצירוף עם רישיון נהיגה בינלאומי (קרטון). לא יתקבל רישיון נהיגה זמני
  • מטבע: אירו EURO
  • שעון: GMT +2 (שעתיים פחות מישראל)
  • שפה רשמית: איטלקית
  • קידומת בינלאומית: +39
  • מספרי חירום: משטרה-112 אמבולנס-118 מכבי אש-115
  • אלכוהול: יש להתעדכן מול הרשות המקומית
  • חגורות בטיחות: חובה מלפנים ומאחור
  • הגבלת מהירות: *משתנה בהתאם למזג האוויר - 50 קמ"ש בדרך עירונית 70-90 קמ"ש בדרך בינעירונית 90-110 קמ"ש בכביש מהיר 110-150 קמ"ש בכביש אגרה

איטליה ידוע בנופיה המדהימים והפסטוראליים והכבישים הרחבים והארוכים שלה. לעיתים כשאנחנו נמצאים בטיול מאורגן אנו אומרים לעצמנו “איך הייתי רוצה לחזור למקום הזה” ולכן השכרת רכב באיטליה יכולה להיות פתרון מצוין עבורכם. בין אם אתם מטיילים עצמאיים ובין אם אתם מטיילים במסגרת טיול מאורגן ומעוניינים לטייל מספר ימים לבד השכרת הרכב תאפשר לכם לטייל במקומות לא תיירותיים ולראות נופים קסומים שלא תראו בתחבורה ציבורית ולכן השכרת רכב יכולה לשדרג את הנסיעה שלכם. כמו כן, רכב יכול לתת לכם שליטה על סדר היום שלכם. אתם יכולים להכין תוכנית לכמה ימים ולהספיק לבקר בכל המקומות שרציתם.

ליד אתרים היסטוריים בערים גדולות (לדוגמא: רומא, נפולי, פירנצה וטורינו) מוצבים שלטים המציינים Zona Traffico Limitato אליהם אסורה הכניסה עם רכב. באם נקלעתם לאזור זה תצולמו על ידי המשטרה, ודו”ח עבירת תנועה ישלח אליכם הביתה. עבור הסבת הדו”ח חברת ההשכרה בחו”ל תגבה מכם דמי טיפול.

ניתן לצאת מדינות השכנות אך יש לשים לב שחלק מהמדינות האלה דורשות מדבקה לנסיעה בכבישים המהירים שאותה ניתן לרכוש בתחנות דלק במעברי הגבול כגון: שוויץ, אוסטריה וסלובניה. מכיוון שרוב המדבקות תקפות לשנה אזרחית יש ייתכן והרכב שלכם יהיה מצויד במדבקה דבר אשר יחסוך לכם הוצאה נוספת.

בחורף ישנה חובה להצטייד בצמיגי חורף ואו שרשראות שלג אם נכנסים לשוויץ, אוסטריה וגרמניה או מתכננים לטייל בצפון איטליה. את שרשראות השלג יש לשמור בתא המטען ולהרכיב בהתאם לשילוט המופיע לצידי הדרך. כמו כן ניתן להזמין גגון סקי באישור מראש להשכרתכם.

באיטליה יש פריסה רחבה לאורך כך המדינה למעט סרדניה של כבישי אגרה לאורך של 6,400 ק”מ הנקראים Autostrada. הכבישים האלה מחברים בין כל האזורים והערים המרכזיות באיטליה. מומלץ להתעדכן מראש בעלויות, אופן התשלום ולתכנן את המסלול שלכם דרך האתר הרשמי של כבישי האוטוסטראדה באיטליה.

שימו לב: באם תתחמקו מתשלום כגון הצמדות לרכב שלפניכם או מעבר בנתיב המנויים תצולמו על ידי מצלמות הבטיחות ותקבלו קנסות שיכולים להגיע עד מאות יורו.

באם אתם מטיילים עם ילדים ברכב חשוב שתדעו שילדים מתחת לגיל 12 לא יכולים לשבת במושב הקדמי וחייבים להצטייד בציוד מתאים לפי גילם (סל קל, כסא תינוק ובוסטר). ציוד זה יש להזמין מראש בכדי להימנע ממחסור בזמינות.

הזמן עכשיו