מלא פרטים ומצא רכב

 

החזרת הרכב לאותו המקום

מצא רכב

סניפי אוטו שי בהשכרת רכב ברומא והסביבה

רומא, עיר הנצח, היא אוצר של פלאים עתיקים, פלאים ארכיטקטוניים ותרבות תוססת. כדי באמת להצליח לטבול בקסם של העיר ההיסטורית הזו, השכרת רכב ברומא יכולה להציע דרך נוחה וגמישה לחקור אותה. יש לה אטרקציות שובות לב ונקודות ציון אייקוניות שלעיתים רק עם השכרת רכב ברומא תוכלו להגיע אליהן בקלות.

אוטו שי פועלת ברומא באמצעות חברות השכרה גדולות ביניהן: אוויס, באדג׳יט, הרץ, אנטרפרייז, אלאמו, נאשיונל, דולר, טריפטי, סיקסט, יורופקאר, מג’יורה, קאדדי, גולדקאר, גרין מושיון, אוקיי מוביליטי, דריבליה, נולג’יארה, סיצילי ביי קאר, סקיי לימיט,  אוטו ויה, אקו ויה, סנטאורו, לוקאוטו, איטלי קאר רנט, טרגט רנט ).
בזכות מגוון חברות ההשכרה שאנו עובדים איתן תוכל להנות מפריסה גדולה של תחנות בומא, מגוון קבוצות השכרת רכב, זמינות גבוהה במיוחד של מיניוואנים, סטיישנים, ורכבים אוטומטיים.

לקבלת הצעת מחיר ו-או ביצוע הזמנה מלאו את הטופס בחלקו העליון של האתר.

הזמן עכשיו

 

  • נהיגה: בצד ימין של הכביש עם עקיפה מצד שמאל (כמו בישראל)
  • רשיון: יש צורך ברישיון נהיגה בינלאומי
  • מטבע: אירו EURO
  • שעון: GMT + 1 (שעה פחות מישראל)
  • שפה רשמית: איטלקית
  • קידומת בינלאומית: +39
  • מספרי חירום: 112
  • אלכוהול: יש להתעדכן מול הרשות המקומית
  • חגורות בטיחות: חובה מלפנים ומאחור
  • הגבלת מהירות: 50ק"מש בעיר, 90קמ"ש בכבישים בינעירוניים, 130ק"מש בכבישים מהירים

בעוד שלעיר יש מערכת תחבורה ציבורית מקושרת היטב, השכרת רכב ברומא יכולה להציע יתרונות ייחודיים לחקר העיר וסביבתה:

גמישות ונוחות: השכרת רכב ברומא מאפשרת לך לקבוע לוח זמנים משלך, לבקר באטרקציות בקצב שלך ולחקור אזורים שפחות נגישים בתחבורה ציבורית.

חקר יעיל: רומא היא עיר רחבת ידיים עם אטרקציות רבות הפזורות בה. עם מכונית, תוכל לנווט ביעילות בין ציוני דרך, ולחסוך זמן ואנרגיה. ניתן להגביל את מקומות החניה במרכז העיר, לכן שקול לבחור מקומות לינה המציעים אזורי חניה.

גילוי אבני חן נסתרות: האזורים שמסביב של רומא מציעים שפע של אבני חן נסתרות שמחכות לחקור. השכרת רכב ברומא מאפשרת לכם לצאת אל מעבר לגבולות העיר ולגלות אוצרות פחות מוכרים כמו חורבות עתיקות, עיירות ציוריות ונופים ציוריים

איזורי תנועה מוגבלים Zona a Traffico Limitato – ZTL
ZTL בנאפולי הם איזורי תנועה מוגבלים (באיטלקית: Zona a Traffico Limitato). מדובר באיזורי תנועה מוגבלים בלב העיר. בזמנים מסוימים, חלק מהרחובות במרכז ההיסטורי של העיר הם חלק מ-ZTL. המטרה העיקרית היא להפחית את תנועת הרכבים ולשפר את איכות האוויר באיזורים אלו, תוך שמירה על יופי העיר והתרבות העשירה בה.מצלמות אוטומטיות משמרות על כניסות לאזזורי ZTL, במידה ותצולמו תאלצו לשלם דמי מעבר באיזור תנועה מוגבל עבור כך.
בביקור בעיר מומלץ להחנות את הרכב מחוץ לאיזורים אלו, כמו כן יש לשים לב לשילוט של איזורים אלה כיוון שמערכות הניווט אינם תמיד מתריעות על כל מצלמות ה-ZTL הקיימות.

הזמן עכשיו